Területi képviselő / Magyarország

Cég:

Flex Metal 2012 Kft

Típus:

Munka

Végzettség:

Érettségi

Város:

Magyarország

Munkavégzés kezdete:

2014-09-25

Dátum:

2014-09-25

Találatok:

1501

A Flex Metal 2012 Kft. saját csapata valamint országos hálózat kiépítésére, bővítésére munkatársakat keres az alábbi pozícióba az ország egész területéről. HR Projektvezető Magyarország.

Feladatok:

  • A kölcsönzött dolgozók munkavállalásával kapcsolatos ügyek kezelése (orvosi alkalmassági, kilépő papírok, jogosítványok, stb.)
  • Munkavállalói szerződések kötéséhez, módosításához, megszüntetéséhez szükséges adminisztráció határidőre történő MT szerinti elvégzése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, munkaadókkal, cégpartnerekkel
  • Az igényelt létszám folyamatos biztosítása a Partnerek megbízására
  • Bérszámfejtés és számlázás előkészítése, ellenőrzése
  • Megbízók felkeresése, üzletszerzés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaügyi / személyügyi / toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Munkaügyi alapismeretek
  • Precizitás, felelősségvállalás, terhelhetőség
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Nagyfokú munkabírás, problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány feltétel
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás határozott előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önállóság feltételei,iroda, irodatechnika,
  • Szakmai fejlődési lehetőség a munkaerő-kölcsönzés területén
  • Fiatal, lendületes csapat,biztos háttér
  • Stabil, dinamikus személyzeti szolgáltatónál szerezhető szakmai tapasztalat
  • Karrierlehetőség Magyarország, Németország, Ausztria területén

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Kollégáink napi 8 órában állnak
ügyfeleink rendelkezésére

Hétfő-Péntek: 8:00 - 16:00
Hétvége: zárva

On-line üzenetküldés

Irodánk

Demo

Hasznos tudnivalók