Lakatos – gépszerelő / Németország

Cég:

Flex Metal 2012 Kft

Típus:

Munka

Végzettség:

Szakiskola

Város:

Coburg

Munkavégzés kezdete:

2015-02-04

Dátum:

2015-02-04

Találatok:

1379

Feladatok

  • kis- és nagyipari gépek telepítése, összeszerelése, karbantartása

Elvárások

  • géplakatos, gépszerelő, mechanikai szerelő vagy bármilyen, a munkavégzés alapjául szolgáló előképesítés, műszaki rajz ismerete
  • mechanikus és pneumatikus rendszerek ismerete, szerelésükben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz munkavégzés
  • önállóság
  • technikum vagy szakmunkás végzettség megléte a következő szakmák közül:
  • mechanikai szerelő, gépszerelő, gépész technikus (műhely technikus)
  • társalgási szintű idegen nyelv (angol, német)

Amit kínálunk

  • hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség
  • versenyképes, kiszámítható bérezés
  • dinamikus és motivált munkakörnyezet
  • kedvező munkakörülmények

Munkavégzés helye

Németország (Coburg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a kovacsmetal@gmail.com e-mail címre.

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Kollégáink napi 8 órában állnak
ügyfeleink rendelkezésére

Hétfő-Péntek: 8:00 - 16:00
Hétvége: zárva

On-line üzenetküldés

Irodánk

Demo

Hasznos tudnivalók