Húsipari szakmunkás / Németország

Cég:

Flex Metal 2012 Kft

Típus:

Munka

Ágazat:

Húsipari munkák

Munkavégzés kezdete:

2014-11-26

Dátum:

2014-11-26

Találatok:

2435

Handtmann töltőgéphez, töltőt, kézi felszedőt keresünk!

husgep

Feladatok:

  • Asztalra töltött áruk felszedése stokk segítségével füstölő főző állványra.
  • Szeletelés Kockázó gép segítségével.
  • Kamrák, főző, füstölő, kiürítése és tovább szállítása a csomagoló megadott hűtő egységeibe.
  • Töltőgép és segéd gépeinek, szét – illetve összeszerelése tisztítása.
  • Pácoló folyadék receptjének betartása, folyadék elkészítése.
  • Higiéniai előírások betartása.

 Elvárások:

  • Jó német nyelvtudás.
  • Szakmai tapasztalat.
  • Szakirányú végzetség.
  • Azonnali munkakezdés.

  • Amennyiben érdekli ajánlatunk és rendelkezik a kívánt szakmai tapasztalattal küldje el szakmai, fényképes önéletrajzát a kovacsmetal@gmail.com e-mail címre.

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Kollégáink napi 8 órában állnak
ügyfeleink rendelkezésére

Hétfő-Péntek: 8:00 - 16:00
Hétvége: zárva

On-line üzenetküldés

Irodánk

Demo

Hasznos tudnivalók